Kasutus- müügi- ja privaatsustingimused

Üld-, ostu- ja tarnetingimused

Veebipoe mylashy.com (edaspidi Veebipood) omanik on Randevad OÜ (registrikood 14902095) asukohaga Harjumaa, Kiili vald, Kiili alev, Toomkivi 5-5 75401 (edaspidi nimetatud Veebipood või Müüja).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Ostja tasub kauba eest pangaülekandega kodulehel oleva pangalingi kaudu. Kauba maksumus arvestatakse ja teostatakse eurodes.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Liikudes ostukorvi, kinnitab ostja Üld-, ostu- ja tarne tingimustega nõustumist ja valib sobiva tarne kättesaamise võimaluse. 

Edasi suunatakse ostja info kogumise lehele, kus ostja sisestab enda ja/või ettevõtte andmeid - aadressi ja kontaktandmed. Ostjal tuleb valida sobib makseviis - Eesti, Soome, Läti, Leedu sisesed pangalingid, Visa/Mastercard kaardimakse või Paypal.

Peale "Maksma" klikkimist suunatakse ostja makse lehele, kus saab valida sobiva makseviisi ja ost lõpuni sooritada.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoel on õigus taganeda müügilepingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

OÜ Randevad õigused ja kohustused

Osutada teenuseid vastavuses seadusandluse, teeninduseeskirja ja teenuste kirjeldustega.

Muuta teeninduseeskirja, teenuste tingimusi ja hinnakirju, avaldades info kodulehel.

OÜ Randevad vabaneb vastutusest, kui saadetise või selle osa kahjustumine või kaotsiminek on toimunud pärast kullerile pakendi üle andmist.
OÜ Randevad ei vastuta tellimuse eest, kui esitatud on vale või mitte eksisteeriv aadress või telefoninumber; kui saaja enam ei ela sel aadressil; kui telefoninumber on muutunud, siis tellimust ei ole võimalik täita.

Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine toimub kasutades pakiautomaati või kullerteenust ning Ostja valib ostu vormistades oma aadressi.

Kohaletoimetamine toimub Eesti, Soome, Läti ja Leedu piires, teistesse riikidesse kokkuleppel kliendiga. Paki saatmisel kasutatakse Eesti siseselt Itella Smartpost, DPD, Venipak või Omniva pakiautomaadi teenust. Teistesse EU riikidesse kokkuleppel kliendiga.
Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi valiku juures, välja arvatud juhul, kui vastavalt käesolevatele tingimustele on kauba kättetoimetamine ostja jaoks tasuta.

Kuigi müüja annab endast parima, et kaup jõuaks ostjani juba 1-3 päeva jooksul müügi lepingu jõustumisest, tuleb siiski arvestada, et Eestisisesed saadetised võivad jõuda ostja määratud sihtpunkti 3-7 kalendripäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

Müüja komplekteerib ja postitab tellimuse pärast ostu summa laekumist.Tellimusi postitatakse tööpäeviti (E-R). Tööpäeval enne kella 15.00 tasutud tellimused postitatakse samal päeval. Juhul, kui müüjal ei õnnestu kliendi soovitud tooteid komplekteerida, kontakteerub müüja kliendiga, et kokku leppida toote asendamise või kompenseerimise osas.

Tarbija taganemisõigus

Veebipoest ostetud toodete taganemis- või vahetamise õigus ainult kasutamata kujul on 14-kalendripäeva. Toodete taganemis- või vahetamiseks tuleb kontakteeruda müüjaga info@mylashy.com

Taganemise- või ümbervahetamise kulu jääb ostja kanda, välja arvatud juhul, kui müüja on saatnud defektiga või vale toote.

Pretensiooni esitamise õigus

Juhul, kui Veebipood oma kohustusi rikub, on ostjal õigus kasutada võlaõigusseaduses sätestatud õiguskaitsevahendeid, sh õigus nõuda Veebipoelt kohustuse täitmist, keelduda oma võlgnetava kohustuse täitmisest, nõuda kahju hüvitamist, hinna alandamist, rahalise kohustuse täitmisega viivitamisel viivist või taganeda lepingust.

Ostja saab esitada oma pretensiooni e-posti teel aadressil info@mylashy.com või Randevad OÜ postiaadressil Harjumaa, Kiili vald, Kiili alev, Toomkivi 5-5, 75401.

Pretensioonis tuleb märkida ostja nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul pretensiooni saamisest.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seoses ostja poolt makstud tasud.

Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohale toimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.

Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale, ega kahjude eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärasest kasutamisest.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
Veebipood kasutab ostja poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

OÜ Randevad'le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel.

OÜ Randevad ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

OÜ Randevad on isikuandmete vastutav töötleja, andmed edastatakse maksete teostamiseks vajalikud isikuandmeid volitanud töötleja Maksekeskus AS.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi või märkides nõusoleku linnukese uudiskirjade saamiseks ostukorvis.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest müüjale teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@mylashy.com või helistada telefonil: +372 56810512 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on ostjal võimalik pöörduda tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni (http://tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon) poole või otse kohtusse.

Kaebuse läbivaatamine tarbijavaidluste komisjonis on tasuta.

Lisaks on võimalik e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks kasutada Euroopa Liidu veebipõhist vaidluste lahendamise keskkonda (ODR-platvorm) aadressil http://ec.europa.eu/odr.