Meist

Tere armas e-poe külaline!

MyLashy on sündinud koostöös kaksikutelt Kati & Liisa, kes on südame ja hingega ilumaailmas tegutsenud juba pikki aastaid.

Siin nad on, vasakul Kati ja paremal Liisa...

Meie lugu ja eesmärk.

Kati on toimetanud ripsmetehnikuna 14+ aastat, nii Eestis kui välismaal. Kogemust sellel alal spetsialisti ja koolitajana on tal märkimisväärselt. 

Liisa on töötanud ripsme- ja küünetehnikuna mõningad aastad oma elust, kuid nüüdseks on ta 7+ aastat toimetanud personalivaldkonnas.

Aastal 2022 sai Kati aru, et nüüd on tema aeg ja valmidus uuteks põnevateks väljakutseteks. Ta otsustas tegutseda enda unistuste suunas, milleks oli avada uus ripsmetehnikute pood, kust saab virtuaalselt kui ka füüsiliselt kohapeal tooteid osta.

Kuna õe Liisaga on eelnevalt projekte koos tehtud, siis tundus Katile loomulik ja loogiline ka tema unistust koostöös õega ellu viia. Niisiis toimetatakse üheskoos myLashy brändiga, et see jõuaks iga ripsmepikenduste huviliseni.

MyLashy eesmärk on pakkuda ripsmetehnikutele hoolikalt valitud kvaliteetseid, seejuures taskukohaseid tänapäevalikke tooteid, mille rahulolu väljenduks nii ripsmetehnikus kui ka tema kliendis.

Oleme otsinud koostööpartnereid ja testinud erinevaid tooteid, mis aitaksid meie eesmärki täita. Antud protsess on nõudnud palju aega, teadmisi ja kannatlikkust.

Meie eesmärgini jõudmiseks on toetanud suuresti Kati ja teiste ripsmespetsialistide kogemuste ja teadlikkuse pagas, kes on olnud toodete testijateks ning kellel on aastate pikkune kogemus konkurentide toodetega töötamisel. Eelnev on aidanud välja valida TOP myLashy tooted, mis on nüüd saadaval kõigile ripsmetehnikutele ostmiseks. Tootevalik ajas jooksvalt ka täieneb.