Volüümripsmepikendused - mis need on ja mis on nende eelis?

Volüümripsmepikendused - mis need on ja mis on nende eelis?

Kui oled ripsmetehnik või lihtsalt suur ripsmepikenduste fänn, siis oled kindlasti kuulnud volüümripsmepikendustest. Aga mida need endast täpselt kujutavad ja miks on need nii populaarsed võrreldes klassikaliste ja hübriid ripsmepikendustega? Vaatame seda lähemalt ning jagame ka kasulikke näpunäiteid volüümripsmepikenduste müügi kohta, soovitades tooteid otse myLashy e-poest.

Mis on volüümripsmepikendused?

Volüümripsmepikendused on spetsiaalne ripsmepikenduste tüüp, kus ühe naturaalripsme külge kinnitatakse mitu eriti peenikest kunstripsme kiudu. See annab tunduvalt täidlasema ja volüümikama tulemuse võrreldes klassikaliste ripsmepikendustega, kus iga naturaalripsme külge kinnitatakse vaid üks pikendus. Kui otsid täiuslikke volüümripsmepikendusi, vaata kindlasti myLashy volüümripsmepikenduste valikut.

Volüümripsmepikenduste eelised

  1. Täidlasem välimus: Volüümripsmed pakuvad märgatavat tihedust ja täidlust, mida klassikalised ripsmepikendused ei suuda saavutada. Need on ideaalsed neile, kes soovivad dramaatilist ja glamuurset välimust. 
  2. Loomulikkus ja kohandatavus: Kuigi volüümripsmed pakuvad muljetavaldavat täidlust, saab neid paigaldada ka nii, et tulemus jääb loomulik. Seega sobivad need ka igapäevaseks kandmiseks. 
  3. Kauakestev tulemus: Tänu mitme kunstripsme kinnitamisele ühele naturaalripsmele, püsivad volüümripsmed kauem ja näevad pikemat aega head välja, kui neid õigesti hooldada. myLashy hooldusvahend ehk ripsmepesuvaht leitav vajutades siia.

Volüümripsmed vs klassikalised ja hübriid ripsmepikendused

  • Klassikalised ripsmepikendused: Siin kinnitatakse iga naturaalripsme külge üks pikendus. Tulemuseks on elegantne ja peen välimus, kuid mitte nii tihe kui volüümripsmetega. 
  • Hübriid ripsmepikendused: Need on kombinatsioon volüüm- ja klassikalistest ripsmepikendustest, pakkudes täidlust ja loomulikkust üheskoos. Need sobivad hästi neile, kes soovivad midagi klassikalise ja volüümi vahepealset. Vaata lähemalt myLashy hübriid ripsmepikenduste valikut.

Nipid ripsmetehnikule

Kui oled ripsmetehnik, on oluline teada, kuidas volüümripsmepikenduste teenust klientidele müüa. Siin on mõned näpunäited:

  1. Haridus ja koolitus: Ripsmetehnikuda peaksid end kursis hoidma tänapäeva trendidega ja seetõttu on enesetäiendamine koolituste näol väga oluline. Hästi koolitatud tehnikud suudavad pakkuda paremaid tulemusi, mis toob kaasa rahulolevamad kliendid ja rohkem müüki. 
  2. Kvaliteetsed tooted: Investeeri kvaliteetsetesse volüümripsmetoodetesse, mis on kvaliteetsed, kauakestvad ja kiirendavad sinu tööd ripsmetehnikuna. Klientidele meeldib, kui nende ripsmed näevad head välja, on mugavad kanda ja on vastupidavad.
  3. Personaalne lähenemine: Paku individuaalseid konsultatsioone, et mõista iga kliendi eelistusi ja vajadusi. Kohanda ripsmepikenduste stiil ja tihedus vastavalt kliendi soovidele, et pakkuda täiuslikku teenust. 

Volüümripsmepikendused on suurepärane viis pakkuda oma klientidele luksuslikku ja kohandatud iluteenust. Neid õigesti turundades ja müües saad tõsta oma ettevõtte mainet ja kasvatada klientide rahulolu. Miks mitte investeerida juba täna kvaliteetsetesse ripsmetehniku töövahenditesse, et olla sammuke ees konkurentidest? 

Tutvu myLashy tootevalikuga ja leia endale sobivad!