Premium volüümripsmepikendused ripsmetehnikule

Avasta volüümripsmed - täiuslik valik lopsakate kuid samas loomulike ripsmepikenduste saavutamiseks

Täna tutvustame sulle midagi erilist, mis aitab sul saavutada kliendile täiuslikud volüümripsmepikendused myLashy Premium volüümripsmed Curl CC 0.07mm. 

Mis teeb Premium volüümripsmed Curl CC 0.07mm eriliseks?

Loomulik ja lopsakas välimus: Need volüümripsmed on loodud selleks, et anda kaunilt tihedad ja lopsakad ripsmed, säilitades samas loomuliku välimuse. CC-kaarduvusega ripsmed lisavad kliendi pilgule õrna kaarduvuse, mis sobib nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks sündmusteks. Premium volüümripsmed on tumedad ja vähese läikega, mis tagab tumeda lõpptulemuse ka paari karvaga lehvikus.

Kvaliteetne materjal: Meie ripsmed on valmistatud pehmest ja kergest sünteetilisest kiust, mille tõttu on ripsmete tulemus pehme ja elastne. Ripsmed on vastupidavad ja ei ärrita silmi. 

Lihtne paigaldamine: Isegi kui oled ripsmepikendustes uus, on meie volüümripsmed lihtsad paigaldada. Volüümripsmetest on võimalik kerge vaevata valmistada lehvikuid nii käe vahel kui rea peal. 

Mitmekülgne kasutus: Olgu su eesmärgiks lisada natuke volüümi või luua dramaatiline pilk, Volüümripsmed Curl CC 0.07mm on õige valik. Sa saad neid kasutada nii volüümripsmepikendustena kui ka klassikaliste ripsmepikendustena, luues just kliendile sobiva välimuse.

Vastupidav ja kauakestev: Õige hoolduse korral püsivad meie volüümripsmed kaunid ja terved nädalaid, võimaldades nautida oma pilku ilma pideva ripsmehoolduse vajaduseta.

Kuidas hooldada volüümripsmeid Curl CC 0.07mm?

Et ripsmepikendused püsiksid kaua ilusad, tuleb järgida neid lihtsaid hooldusnõuandeid:

Miks valida myLashy Premium volüümripsmed?

Meie eesmärk on pakkuda sulle ja sinu kliendile parimat kvaliteeti ja kasutusmugavust. Meie Premium volüümripsmed on loodud selleks, et klient saaks nautida kauneid ripsmeid, mis tõstavad esile tema loomuliku ilu. Meie kliendid armastavad neid ripsmeid nende kvaliteedi ja töökiiruse tõttu ning nende kliendid omakorda ripsmete välimuse ja vastupidavuse tõttu.

Kui soovid rohkem teavet või tahad tellida meie Premium volüümripsmeid, külasta meie e-poodi ja leia endale ideaalne ripsmepikendustekomplekt.