Super bonder ripsmepikendustele

Super bonder - kas "fake" töövahend ripsmetehnikule?

Kas Super bonder on "fake" töövahend ripsmetehnikule? Super bonder ei ole välja mõeldud töövahend ripsmetehnikule, vaid see päriselt täidab enda eesmärki.

Mis on Super bonderi eesmärk?

  1. Kivistada ripsmeliimi hetkega ja vähendada liimiaurust tekkivat ärritust kliendil.
  2. Anda maksimaalne püsivus ripsmepikendustele töötades iga liimiga.

MyLashy asutaja Kati, kui ripsmetehniku kogemuslugu...

Mõned aastad tagasi, kui Super bonder turule tuli, otsustasime kunagise töökaaslasega koos testida, kas see toode ikka päriselt toimib või ajatakse meile mingit jama. Kaks kuud me EI kasutanud enda klientidega Super bonderit ja tulemuseks oli:

  1. Tundlike silmadega klientidel pidime kauem ripsmeid tuulutama, et ripsmeliim ära kuivaks.
  2. Kliendid, kes läksid samal päeval nt trenni, kurtsid silmade kipitust.
  3. Klientide ripsmepikendused ei püsinud pooltki nii hästi. Lisaks kommentaarid ja küsimused klientidelt ripsmete püsivuse kohta.
  4. Saime ripsmehooldustes rohkem tööd teha. 

Kogu testi tulemused ja moraal - Super bonder ei ole fake toode vaid hädavajalik ripsmetehnikule. Kindlasti kasutada Super bonderit edasi, mille tulemusel on kliendid rõõmsamad ja rahulolevamad ning ka meie ise. 

Kuidas Super boderit kasutada? Kanna Super bonderit mikroharjaga ripsmepikenduste paigalduse järel väikene tilk liimi ühenduskohtadele. 

MyLashy Super bonder on suures pudelis (15ml), millest jagub ca paarisajale kliendile ja toode on hinnasõbralik. Super bonderi säilivusaeg on 6-kuud.

Kui Sul tekkis küsimusi Super bonderi kohta, kirjuta aga julgelt meile, vastame meeleldi.